Polska, 1/4 ecu, 1579 T

Polska, 1/4 ecu, 1579 T

Polska, 1/4 ecu, 1579 T

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 21:40:20
180941
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/4 ecu, 1579 T, Nantes
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.54 g, patyna
Literatura: Kop. 10380 (R2), Duplessy 1133

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  200 zł