Polska, 1/2 franka, 1590

Polska, 1/2 franka, 1590

Polska, 1/2 franka, 1590

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 21:39:40
180942
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, 1/2 franka, 1590, Tuluza, z tytulaturą Henryka III, wybijane przez Ligę Katolicką
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 5.77 g, patyna
Literatura: Kop. 10366 (R3), Duplessy 1160

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 173

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  240 zł