Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 21:20:40
180650
Opis: Bizancjum - Justyn II 565-578, follis, Nicomedia, Aw: Justyn i Zofia na tronie na wprost, D N IVSTI... AVG, Rw: Litera M, pod nią litera A, nad nią krzyżyk, po bokach ANNO..., w odcinku NIKO
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Sear 369, MIB 46

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 166

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  34 zł
5)  26 zł