Wielkopolska, 25 fenigów, ważne od 9.01.1917 do 31.12.1917

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 21:03:20
180838
Opis: Wielkopolska - Wolsztyn - Magistrat Miasta, 25 fenigów, ważne od 9.01.1917 do 31.12.1917, bez oznaczenia serii i numeracji
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: małe zabrudzenia papieru, ugięty prawy dolny rożek
Literatura: Grabowski W.59.3.e

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 88

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł
4)  18 zł