Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 30-05-2019 20:42:00
181013
Opis: | Polska - Polska powojenna 1945-1952 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1.07.1948, seria EW, numeracja 0000002, obustronny czerwony ukośny nadruk “WZÓR”, tzw. wzór Jaroszewicza |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | po subtelnej konserwacji, przegięte w pionie bliżej prawej strony, banknot ładnej prezencji |
Literatura: | Lucow 1292 (R4), Miłczak 139Wf var |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 166