Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:39:20
180714
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 15.07.1947, seria E, numeracja 8934495, błąd druku - brak brązowej farby drukarskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, po konserwacji, duża ciekawostka, bardzo rzadkie
Literatura: Lucow - patrz 1235, Miłczak patrz 133

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 128

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  380 zł
4)  280 zł
5)  120 zł