Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:38:40
180711
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria D, numeracja 9179285
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, po konserwacji
Literatura: Lucow 1222 (R4), Miłczak 131a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 85

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  50 zł
7)  42 zł