Polska, 50 złotych, 1.03.1940
Polska, 50 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 270 zł
180749
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 50 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 3118110 |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
po lekkiej konserwacji, zgięty prawy dolny róg i zagniotka na górnym marginesie, ale piękne |
Lucow 790 (R4), Miłczak 96a, Ros. 576 |
Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 250
1) 270 zł
2) 260 zł
3) 220 zł
4) 210 zł
5) 185 zł
6) 155 zł
7) 135 zł
8) 125 zł
min |