Polska, 50 złotych, 1.03.1940

Polska, 50 złotych, 1.03.1940

Polska, 50 złotych, 1.03.1940

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:31:40
180749
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 50 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 3118110
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: po lekkiej konserwacji, zgięty prawy dolny róg i zagniotka na górnym marginesie, ale piękne
Literatura: Lucow 790 (R4), Miłczak 96a, Ros. 576

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 250

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  185 zł
6)  155 zł
7)  135 zł
8)  125 zł