Rzeczpospolita Polska 1918-1939, obligacja 6 1/2 % na 65 franków, 10.04.1931

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:14:20
181037
Opis: Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - Kolej Śląsko - Batycka, obligacja 6 1/2 % na 65 franków, 10.04.1931, Paryż, numeracja 196946, bez kuponów
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 81

1)  18 zł