Polska, 1 akcja na 100 złotych, bez daty

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:12:00
181031
Opis: Polska - Zjednoczone Browary Warszawskie P.F. HABERBUSCH i SCHIELE, 1 akcja na 100 złotych, bez daty, Warszawa, numeracja 14662, perforacja u góry "2 Em. W." - 2 emisja
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bardzo ładna
Literatura: Niegrzybowski XI-C-57, Koziorowski 1775

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 311

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  30 zł