Rzeczpospolita Polska 1918-1939, konsygnacja na 75 sztuk 4% premiowej pożyczki dolarowej oraz 5 sztuk 4% premiowej pożyczki inwestycyjnej, 11.06.1931

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:07:40
181025
Opis: Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - Krakowski Bank Kredytowy, konsygnacja na 75 sztuk 4% premiowej pożyczki dolarowej oraz 5 sztuk 4% premiowej pożyczki inwestycyjnej, 11.06.1931, ważna przez 18 miesięcy, numeracja 2008/27
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 214

1)  65 zł
2)  60 zł