wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:03:40
181000
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska), Warszawa 1980
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 307

1)  30 zł