Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:03:20
181005
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VIII, część 1 i 2, Monety śląskie okresu nowożytnego, Warszawa 1982-1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, 241 + 251 stron z setkami rysunków monet + errata, kartonowa oprawa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej, pięknie zachowane

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 368

1)  46 zł
2)  44 zł