wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek: Edmund Kopicki - Katalog Podstawowych Typów Monet i Bank..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:02:20
181002
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek: Edmund Kopicki - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych, Tom IV, Monety i Banknoty Okresu Porozbiorowego 1772-1886, Warszawa 1978 rok, 120 stron, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 1. Warszawa 1979; Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 2. Warszawa 1979
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, 120 + 243 + 203 strony formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, ładnie zachowane

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 395

1)  65 zł
2)  65 zł