wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz ..

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:02:00
181003
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych, Tom III, 1632-1795, Warszawa 1978
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 321

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  38 zł
6)  36 zł