Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 20:01:40
181007
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; Tom II - monety ostatnich Jagiellonów, Stefana Batorego i Zygmunta III 1506-1632; Warszawa 1976
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 312 stron formatu A5 + errata, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, lekko przybrudzona okładka, pięknie zachowane

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 884

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  70 zł