Polska, plakieta z Ostrą Bramą w Wilnie, 1929

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 22:28:20
180123
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z Ostrą Bramą w Wilnie, 1929, Warszawa, Widok Ostrej Bramy z obrazem Matki Boskiej oraz sąsiadujących budynków, na dole WILNO - OSTRA BRAMA, plakieta projektu Stefana Ryfina Koźbielewskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 91 x 61 mm, 155.90 g, powierzchnia porysowana przy czyszczeniu, patyna
Literatura: Strzałkowski Plakiety 28

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 344

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  185 zł
4)  180 zł