Rosja, odznaka Sojuz Ruskogo Naroda, 1905-1917

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 22:27:00
179957
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, odznaka Sojuz Ruskogo Naroda, 1905-1917, Moskwa, W okręgu św. Jerzy zabijający smoka, na okręgu СОЮЗЬ РУССКАГО НАРОДА, nad okręgiem krzyż patriarchalny na którym korona, wokół krzyża promienie, na stronie odwrotnej punca srebra, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.8 x 49.3 mm, 9.85 g, skorodowana agrafka

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 316

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  180 zł