Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 21:21:40
178033
Opis: Zakon Krzyżacki - Konrad III von Jungingen 1393-1407, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, + MAGST' x CORADVS (dwa x) TERC', Rw: Tarcza zakonna i napis + MONETA x DNORVM (dwa x) PRVC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.45 g, patyna
Literatura: Voss. §47/154, Neumann 7a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 258

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  125 zł
6)  120 zł