Ruś, grzywna nowogrodzka, I poł. XIV w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 21:16:20
179952
Opis: Ruś - Nowogród, grzywna nowogrodzka, I poł. XIV w., bez nacięć
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 200.76 g, rzadka

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1143

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  2 600 zł