Niemcy, denar

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 21:14:20
180361
Opis: Niemcy - Akwizgran (Aachen) - Wilhelm z Holandii 1247-1256, denar, Aw: Siedzący władca, trzymający gałązkę palmową i jabłko panowania, legenda, Rw: Popiersie Karola Wielkiego pod łukiem, na którym trzy wieże, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16 mm, 1.31 g, patyna
Literatura: Slg. Bonhoff 1608

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 436

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł