Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:45:40
180420
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos, brąz, I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo, Rw: Orzeł stojący w lewo z głową zwróconą w prawo, stojący na wiązce piorunów, z lewej monogram, poniżej ΑΜΙΣΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28.5 mm, 19.75 g, zielono-szmaragdowa patyna
Literatura: SNG Aulock 55, SNG Cop. 132

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 173

1)  140 zł
2)  135 zł