Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:15:00
180554
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria AY, numeracja 1150696
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1296 (R2), Miłczak 139b

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 127

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  24 zł