Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:07:40
180540
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 28.02.1919, seria 62 I, numeracja 038226
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ślady po ugięciach, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 563 (R3), Miłczak 47b

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1553

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  470 zł
7)  450 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  290 zł
12)  260 zł