Polska, 2 marki polskie, 9.12.1916

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:02:20
180521
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 2 marki polskie, 9.12.1916, Generał, seria B, numeracja 4210275
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po konserwacji
Literatura: Lucow 277 (R2), Miłczak 9b, Ros. 451b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 125

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  48 zł
9)  46 zł
10)  42 zł