Wielka Brytania, żeton na pamiątkę zdobycia Portobelo w Panamie, 1739

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 22:28:00
180094
Opis: Wielka Brytania - Jerzy II 1727-1760, żeton na pamiątkę zdobycia Portobelo w Panamie, 1739, Aw: Admirał Vernon w prawo, trzymający miecz i berło, w tle armata i okręt, w otoku THE•BRITISH•GLORY•REVIV•D•BY•ADMIRAL•VERNON, Rw: Sześć okrętów w zatoce Portobelo, w odcinku NOV•22•1739, w otoku WHO TOOK•PURTO•BELLO•WITH•SIX•SHIPS•ONLY•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.8 mm, 13.04 g, patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 444

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  140 zł