Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:53:00
180041
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1823 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Adrianov 1823, Bitkin 137

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 269

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  490 zł
4)  470 zł
5)  460 zł
6)  450 zł