Niemcy, medal satyryczny, 1759

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:51:40
180095
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.8 mm, 16.74 g, patyna, niewielki otwór wywiercony od awersu
Literatura: Olding 668, F.u.S. 4415, Slg. Marienburg 9922, Henckel 1641

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217

1)  90 zł