Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:42:20
179683
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII wieków Warszawy - " mała " Kolumna Zygmunta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: Parchimowicz 230

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  65 zł