Polska, trojak, 1598
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 170 zł
179780
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Bydgoszcz, na rewersie herb Lewart z literą B z prawej strony |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger B.98.5.c - ale dwie kropki przed G w napisie otokowym awersu |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 247
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 150 zł
4) 120 zł
5) 115 zł
6) 110 zł
7) 110 zł
| min |