Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:26:00
179782
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, typ z skróconą datą u dołu między zamkniętym pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla) a trójkątem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger M.94.1.a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 629

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  145 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  105 zł
13)  90 zł