Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:24:20
179772
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Poznań, wydłużona twarz króla (korona z lilią w obwódce), POLONIA na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.94.2.c

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 254

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  110 zł
7)  90 zł
8)  85 zł