Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:23:00
179768
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Olkusz, popiersie króla z roku 1596, D G RE w napisie na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana moneta z blaskiem menniczym, delikatna patyna
Literatura: Iger O.97.1.d

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 326

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  260 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  105 zł
7)  95 zł