Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:22:20
179766
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Olkusz, bez trójnogiej strzały, herb Wazów w prostej tarczy, płaska korona króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Iger O.94.9.s

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 284

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  140 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  100 zł