Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, V-IV w. pne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 21:12:00
179789
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Chersonez Tracki, hemidrachma, V-IV w. pne, Aw: Lew patrzący w lewo do tyłu, Rw: Czteropolowy kwadrat incusum, w nim kula oraz A
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.2 mm, 2.51 g
Literatura: Sear 1603 var., SNG Cop. -

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 413

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  120 zł