Polska, 20.000 złotych, 1.02.1989

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:55:20
179424
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 20.000 złotych, 1.02.1989, seria AD, numeracja 1000956
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: przegięte w pionie, po bardzo subtelnej konserwacji, bardzo ładna prezencja
Literatura: Lucow 1502 (R2), Miłczak 175b

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 162

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł
4)  20 zł
5)  18 zł