Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:37:40
179455
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria BD, numeracja 8795139
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, ślady po ugięciach, po konserwacji
Literatura: Lucow 1253a (R1), Miłczak 136b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 675

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  80 zł
7)  50 zł
8)  48 zł
9)  44 zł
10)  36 zł
11)  34 zł
12)  32 zł
13)  30 zł