Polska, 1 marka, 4.04.1918

Polska, 1 marka, 4.04.1918

Polska, 1 marka, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:16:00
179810
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 1 marka, 4.04.1918, seria A, numeracja 0013596
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zagniecenia i ugięcia papieru, po subtelnej konserwacji
Literatura: Miłczak K2, Ros. 465

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 122

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł