Rosja, 4 % obligacja wartości 2 x 1.000 marek, 1895

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:12:20
178009
Opis: Rosja - Kolej Moskwa - Kijów - Woroneż, 4 % obligacja wartości 2 x 1.000 marek, 1895, Moskwa, numeracja od 68511 do 68512, wraz z talonem i 1 kuponem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 373

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  18 zł
4)  16 zł
5)  12 zł