Rosja, 4 % obligacja wartości 1.000 marek, 1897

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:11:40
178007
Opis: Rosja - Kolej Południowo-Wschodnia, 4 % obligacja wartości 1.000 marek, 1897, Petersburg, numeracja 28629, wraz z talonem, bez kuponów
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 184

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  18 zł
4)  12 zł