Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:03:20
91831
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/, przedruk wydania z lat 1871- 1916
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku, 2272 str., 29 tablic, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 165

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  130 zł