wydawnictwa zagraniczne, Sammlung Otto Merseburger umfassend Münzen und Medaillen von Sachsen: Albe..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:03:00
179299
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sammlung Otto Merseburger umfassend Münzen und Medaillen von Sachsen: Albertinische und Ernestische linie, Leipzig (KSEROKOPIA)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 198 stron formatu ok A5, oprawa twarda, pięknie zachowany, jeden z największych zbiorów Saksonii - z cennikiem w owczesnych markach niemieckich. W katalogu ok. 550 pozycji monet i medali polskich królów Augusta II i Augusta III. Katalog tak uniwersalny, że do dziś powołuje się na niego większość domów aukcyjnych

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 175

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł