wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Katalog-cennik polskich monet wojskowych 1925-193..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:02:40
91829
Opis: wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Katalog-cennik polskich monet wojskowych 1925-1939, Warszawa 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 104 strony formatu A5, oprawa kartonowa, szczegółowy i poszukiwany katalog monet polskiego wojska okresu międzywojnia

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 169

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł
4)  60 zł
5)  50 zł