wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:02:20
91828
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, miękka oprawa, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901-1944, wewnątrz dedykacja od autora dla Jerzego Marciniaka

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 625

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  105 zł
5)  80 zł