wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - European Crowns and Talers since 1800, London 1964

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:02:00
180049
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - European Crowns and Talers since 1800, London 1964
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki katalog grubych monet srebrnych bitych od 1800 roku, 423 str., format A5, twarda oprawa z dodatkowym wzmocnieniem narożników, stan dobry, delikatnie zażółcone krawędzie ostatnich kilkunastu stron, bardzo ceniona pozycja wśród kolekcjonerów, dodatkowo cennik na lipiec 1965 i październik 1968

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 288

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  48 zł