wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800 (KSEROKOPIA)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:01:40
180048
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800 (KSEROKOPIA)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki katalog niemieckich XVIII-wiecznych talarów, 416 str., format A5, twarda oprawa introligatorska, stan dobry, delikatnie zażółcone dolne krawędzie stron, nieliczne uwagi ołówkiem, bez szkody dla tekstu, dobrej jakości kopia, bardzo ceniona pozycja wśród kolekcjonerów

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 219

1)  60 zł
2)  55 zł