Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-05-2019 20:01:20
179969
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Kałkowski - Tysiąc Lat Monety Polskiej; II wydanie; Kraków 1981
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa z obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką, obwoluta lekko przybrudzona i pofalowana, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 253

1)  200 zł
2)  195 zł