Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 296

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 20:09:20
137727
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, argenteus, 296, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w prawo, DIOCLETIANVS AVG; Rw: Czterej tetrarchowie święcący nad ołtarzem stojącym przez murami obozowymi, VICTORIAE SARMATICAE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.68 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: RIC 10a

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 319

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  600 zł