Watykan, medal annualny, 1978

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Watykan, medal annualny, 1978

Watykan, medal annualny, 1978

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 22:07:40
179467
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal annualny, 1978, wybity z okazji inauguracji pontyfikatu, Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, IOANNES PAULUS II PONT MAX ANNO I, Rw: Herb papieski oraz napisy TOTUS TUUS / 16 22 X MCMLXXVIII, sygnatura R. Vistoli
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oksydowane srebro próby '986', 44 mm, 41.13 g, nakład 6.000 sztuk, medal wręczany osobom zasłużonym osobiście przez papieża
Literatura: Grabowski 0052

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 305

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  150 zł
6)  120 zł