Niemcy, 1 fenig, 1811 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1 fenig, 1811 A

Niemcy, 1 fenig, 1811 A

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-05-2019 21:41:20
179631
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 1 fenig, 1811 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 40

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 173

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  44 zł
4)  40 zł